Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karla

Është emri yt Karla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Karl
Djem me tinguj të ngjashëm:Kral, Karl, Karel, Kirill, Kaarl, Karlo, Kyrell, Kiril
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karley, Karlie, Karli, Karly, Kiral, Karola, Karely, Karalee
Vlerësimi:
4.5/5
yje 372 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 296 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 296 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 294 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 354 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 353 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 180060 Karla's në Facebook. Pozicioni #559
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 spanjisht emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore çek emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga KarlaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karla? Voto për emrin tënd