Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karly

Është emri yt Karly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Karel
Djem me tinguj të ngjashëm:Kral, Karl, Karel, Kirill, Kaarl, Karlo, Kyrell, Kiril
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karla, Karley, Karlie, Karli, Kiral, Karola, Karely, Karalee
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20585 Karly's në Facebook. Pozicioni #3326
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga KarlyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karly? Voto për emrin tënd