Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karl

Është emri yt Karl? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Karel
Variante:Karla, Karola, Karolina, Karoline
Djem me tinguj të ngjashëm:Kral, Karel, Kirill, Kaarl, Karlo, Kyrell, Kiril, Kuiril
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karla, Karley, Karlie, Karli, Karly, Kiral, Karola, Karely
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 49 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 225280 Karl's në Facebook. Pozicioni #454
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Islandeze - Emrat e shkurtër - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2004




Komente nga Karl



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karl? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karl? Voto për emrin tënd