Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karolina

Është emri yt Karolina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Karl
Djem me tinguj të ngjashëm:Karl-Wilhelm, Kerlin, Kharalamm, Kerelyn, Karel Alan, Karl May
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karlina, Karlin, Karoline, Karlen, Karlene, Karleen, Karoliina, Karline
Vlerësimi:
4/5
yje 370 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 230 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 224 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 227 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 350 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 351 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28955 Karolina's në Facebook. Pozicioni #2527
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 çek emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 lituanez emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga KarolinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karolina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karolina? Voto për emrin tënd