Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karlina

Është emri yt Karlina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Karel
Djem me tinguj të ngjashëm:Karl-Wilhelm, Kerlin, Kharalamm, Kerelyn, Karel Alan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karolina, Karlin, Karoline, Karlen, Karlene, Karleen, Karline, Karoliina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1910 Karlina's në Facebook. Pozicioni #21256
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga KarlinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karlina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karlina? Voto për emrin tënd