Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karoline

Është emri yt Karoline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Karl
Djem me tinguj të ngjashëm:Karl-Wilhelm, Kerlin, Kharalamm, Kerelyn, Karel Alan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karolina, Karlina, Karlin, Karlen, Karlene, Karleen, Karline, Karoliina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 204 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 166 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 166 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 166 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 200 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 198 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8605 Karoline's në Facebook. Pozicioni #6635
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 danez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga KarolinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karoline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karoline? Voto për emrin tënd