Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karli

Është emri yt Karli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kral, Karl, Karel, Kirill, Kaarl, Karlo, Kyrell, Kiril
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karla, Karley, Karlie, Karly, Kiral, Karola, Karely, Karalee
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15040 Karli's në Facebook. Pozicioni #4266
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore etiopian emrat boy
Komente nga KarliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karli? Voto për emrin tënd