Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karola

Është emri yt Karola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Karl
Djem me tinguj të ngjashëm:Kral, Karl, Karel, Kirill, Kaarl, Karlo, Kyrell, Kiril
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karla, Karley, Karlie, Karli, Karly, Kiral, Karely, Karalee
Vlerësimi:
3.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1245 Karola's në Facebook. Pozicioni #29155
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga KarolaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karola? Voto për emrin tënd