Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Annie

Është emri yt Annie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Aina, Amena, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 192 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 109 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 109 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 109 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 175 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 173 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 358885 Annie's në Facebook. Pozicioni #314
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore çek emrat vajzë - Popullore korean emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1883
Komente nga AnniePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Annie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Annie? Voto për emrin tënd