Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Romana

Është emri yt Romana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Romanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni
Vlerësimi:
4/5
yje 162 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 91 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 92 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 91 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 151 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 149 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8940 Romana's në Facebook. Pozicioni #6452
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Emrat romantike - Top 100 çek emrat - Top 100 sllovak emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga RomanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Romana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Romana? Voto për emrin tënd