Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Petra

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Petra.
Është emri yt Petra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Peter
Variante:Petronella, Piera
Djem me tinguj të ngjashëm:Pietro, Pieter, Pater, Pedro, Petre, Petru, Piotr, Pietr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pietra, Pedra, Peedro, Phaedra, Phietra, Phedra, Paderau, Pepe Dorro
Vlerësimi:
4/5
yje 934 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 614 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 614 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 608 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 884 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 878 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 63405 Petra's në Facebook. Pozicioni #1372
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 çek emrat - Top 100 fund emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 hungarez emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore fund emrat vajzë
Komente nga PetraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Petra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Petra? Voto për emrin tënd