Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Violetta

Është emri yt Violetta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Viola
Djem me tinguj të ngjashëm:Valdo, Vlad, Velat, Volt, Vladya, Vladut, Volody, Volodya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Violet, Valdete, Velda, Veleda, Vilda, Vilde, Vuyolwethu, Viollette
Vlerësimi:
4.5/5
yje 138 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 73 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 72 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 71 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 118 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 119 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4390 Violetta's në Facebook. Pozicioni #11284
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga ViolettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Violetta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Violetta? Voto për emrin tënd