Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valdo

Është emri yt Valdo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vlad, Velat, Volt, Vladya, Vladut, Volody, Volodya, Velid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Violet, Valdete, Velda, Veleda, Vilda, Vilde, Vuyolwethu, Viollette
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1305 Valdo's në Facebook. Pozicioni #28131
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ValdoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valdo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valdo? Voto për emrin tënd