Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ivanka

Është emri yt Ivanka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ivan
Djem me tinguj të ngjashëm:Ivo Pinkas, Ivanice, Ibeamaka, Ivan Jos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ivanaisha, Ivanca, Ivenka, Ivancka, Ivens, Ivyng, Ivanézia, Ipung
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3550 Ivanka's në Facebook. Pozicioni #13354
Kategoritë: - Emrat bullgare - Popullore çek emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga IvankaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ivanka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ivanka? Voto për emrin tënd