Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ivan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ivan.
Është emri yt Ivan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Johannes
Variante:Ivanka, Ivanna, Ivano, Иван, Ваня, Ивана, Иво
Djem me tinguj të ngjashëm:Ibon, Ivon, Iban, Ibn, Ivan.manuhua, Iven, Iben, Ibnu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ivana, Ivonna, Ifna, Ivona, Ivna, Ivonne, Ivone, Ivanna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 383 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 246 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 246 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 243 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 333 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 337 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 339325 Ivan's në Facebook. Pozicioni #332
Kategoritë:Emrat sllovake - Emrat e shkurtër - Top 100 Swahilian emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore turk emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga IvanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ivan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ivan? Voto për emrin tënd