Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ivon

Është emri yt Ivon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yvonne
Djem me tinguj të ngjashëm:Ivan, Ibon, Iban, Ibn, Ivan.manuhua, Iben, Iven, Ibnu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ivana, Ivonna, Ifna, Ivona, Ivna, Ivonne, Ivone, Ivanna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4975 Ivon's në Facebook. Pozicioni #10237
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga IvonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ivon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ivon? Voto për emrin tënd