Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ivona

Është emri yt Ivona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Yvonne
Djem me tinguj të ngjashëm:Ivan, Ibon, Ivon, Iban, Ivan.manuhua, Ibn, Iben, Iven
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ivana, Ivonna, Ifna, Ivna, Ivonne, Ivone, Ivanna, Ibone
Vlerësimi:
4.5/5
yje 79 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 73 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 71 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6620 Ivona's në Facebook. Pozicioni #8200
Kategoritë:Top 100 lituanez emrat - Top 100 bulgarian emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga IvonaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ivona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ivona? Voto për emrin tënd