Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Iben

Është emri yt Iben? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ivan, Ibon, Ivon, Iban, Ibn, Ivan.manuhua, Iven, Ibnu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ivana, Ivonna, Ifna, Ivona, Ivna, Ivonne, Ivone, Ivanna
Vlerësimi:
4/5
yje 106 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 88 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 88 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 88 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 106 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 105 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 990 Iben's në Facebook. Pozicioni #34417
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Top 100 danez emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga IbenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iben? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iben? Voto për emrin tënd