Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jennifer

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jennifer.
Është emri yt Jennifer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I frytshëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Guinevere
Djem me tinguj të ngjashëm:Junipero, Jeanpiere, Janvier, Jeanpierre, Jean-Pierre, Jean Pier, Jeampierre, Jean-Pier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jenifer, Jhenifer, Jhennifer, Jeniver, Jennyffer, Jennifur, Jennyver, Joanaver
Vlerësimi:
4.5/5
yje 757 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 470 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 465 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 465 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 701 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 695 vota
Pseudonime:Xhe
Emrat e vëllezërve:Arion
Emrat e motrave:Anxhelina
Facebook:

+/- 2381445 Jennifer's në Facebook. Pozicioni #12
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 arab emrat - Emrat me 8 shkronja - Top 100 suedez emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore arab emrat vajzë
Komente nga Jennifer


Jennifer ( 16 vjeç) 2016-02-11
Po

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jennifer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jennifer? Voto për emrin tënd