Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jenifer

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jenifer.
Është emri yt Jenifer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I frytshëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Junipero, Jeanpiere, Janvier, Jeanpierre, Jean-Pierre, Jean Pier, Jeampierre, Jean-Pier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jennifer, Jhenifer, Jhennifer, Jeniver, Jennyffer, Jennifur, Jennyver, Joanaver
Vlerësimi:
4.5/5
yje 62 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 60 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 59 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 57000 Jenifer's në Facebook. Pozicioni #1503
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga JeniferPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jenifer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jenifer? Voto për emrin tënd