Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Janvier

Është emri yt Janvier? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Januarius
Djem me tinguj të ngjashëm:Junipero, Jeanpiere, Jeanpierre, Jean-Pierre, Jean Pierre, Jean Pier, Jeampierre, Jean-Pier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jennifer, Jenifer, Jhenifer, Jhennifer, Jeniver, Jennyffer, Jennifur, Jennyver
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1020 Janvier's në Facebook. Pozicioni #33661
Kategoritë:
Komente nga JanvierPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Janvier? Voto për emrin tënd


Është emri yt Janvier? Voto për emrin tënd