Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jean-Pierre

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jean-Pierre.
Është emri yt Jean-Pierre? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yochanan
Djem me tinguj të ngjashëm:Junipero, Jeanpiere, Janvier, Jeanpierre, Jean Pier, Jeampierre, Jean-Pier, Jean Pierre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jennifer, Jenifer, Jhenifer, Jhennifer, Jeniver, Jennyffer, Jennifur, Jennyver
Vlerësimi:
4.5/5
yje 118 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 100 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 99 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga Jean-PierrePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jean-Pierre? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jean-Pierre? Voto për emrin tënd