Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lily

Është emri yt Lily? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lili
Variante:Lilija, Liliya
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Leila, Layla, Leah, Laila, Lei, Le
Vlerësimi:
4.5/5
yje 152 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 87 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 86 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 85 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 135 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 134 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 201075 Lily's në Facebook. Pozicioni #510
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore çek emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga LilyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lily? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lily? Voto për emrin tënd