Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lili

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lili.
Është emri yt Lili? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Lilli, Lilly, Lily
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Leila, Layla, Leah, Laila, Lei, Le
Vlerësimi:
4.5/5
yje 349 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 282 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 284 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 282 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 319 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 319 vota
Pseudonime:Lil
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 49060 Lili's në Facebook. Pozicioni #1677
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 hungarez emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga LiliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lili? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lili? Voto për emrin tënd