Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lilly

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lilly.
Është emri yt Lilly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zambak uji
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lili
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Leila, Layla, Leah, Laila, Lei, Le
Vlerësimi:
4.5/5
yje 63 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 57 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 57 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 76775 Lilly's në Facebook. Pozicioni #1156
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat e përbashkëta Austria 2009 - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga LillyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lilly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lilly? Voto për emrin tënd