Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Julie

Është emri yt Julie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Julius
Djem me tinguj të ngjashëm:Joel, Juel, Julio, Jalal, Jokull, Jelle, Joshila, Jyle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jola, Jala, Jael, Jolie, Jalia, Jilly, Jella, Joelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 743 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 536 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 531 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 530 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 710 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 707 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1216230 Julie's në Facebook. Pozicioni #59
Kategoritë:Top 100 çek emrat - Top 100 danez emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Popullore Po emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë
Komente nga JuliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Julie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Julie? Voto për emrin tënd