Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vlasta

Është emri yt Vlasta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vilgot
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valkesta, Velocity, Velly Lestiowati
Vlerësimi:
3.5/5
yje 45 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1150 Vlasta's në Facebook. Pozicioni #30838
Kategoritë:Emrat Çeke - Top 100 slloven emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga VlastaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vlasta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vlasta? Voto për emrin tënd