Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kate

Është emri yt Kate? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Keith, Kato, Kito, Kody, Kaido, Kaytoo, Khoade, Kade
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keidi, Kadi, Keita, Katie, Kute, Kote, Keite, Kadia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 142 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 101 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 100 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 100 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 128 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 123 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 618525 Kate's në Facebook. Pozicioni #165
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat irlandez - Popullore çek emrat vajzë - Popullore Thai emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga KatePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kate? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kate? Voto për emrin tënd