Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vanessa

Është emri yt Vanessa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vinicio, Venanzio, Vince, Vance, Vannes, Venis, Vinicius, Vamshi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vanesa, Venice, Venesa, Venus, Vanesska, Vanisha, Vinga, Vân Nhường
Vlerësimi:
4.5/5
yje 1033 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 728 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 726 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 725 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 975 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 970 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 626225 Vanessa's në Facebook. Pozicioni #161
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Anglisht - Top 100 çek emrat - Top 100 rumun emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 hungarez emrat - Top 100 ukrainisht emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Top 100 Tagalogisht emrat
Komente nga VanessaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vanessa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vanessa? Voto për emrin tënd