Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Johanna

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Johanna.
Është emri yt Johanna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Joanna
Variante:Jessika
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 436 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 278 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 278 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 277 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 415 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 402 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 119590 Johanna's në Facebook. Pozicioni #814
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 fund emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 etiopian emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga JohannaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Johanna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Johanna? Voto për emrin tënd