Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karen

Është emri yt Karen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Catharina
Variante:Caren, Carin, Karin
Djem me tinguj të ngjashëm:Kieron, Kerem, Karim, Krum, Karan, Kyran, Kirrin, Karam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karina, Karma, Karin, Karmen, Karima, Karmina, Karine, Kurumi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 796 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 569 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 566 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 566 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 761 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 750 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1630005 Karen's në Facebook. Pozicioni #32
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Po emrat - Top 100 arab emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 spanjisht emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore Po emrat vajzë - Popullore suedez emrat boy - Top 100 portugalisht emrat - Popullore arab emrat vajzë
Komente nga KarenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karen? Voto për emrin tënd