Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karima

Është emri yt Karima? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Karim
Djem me tinguj të ngjashëm:Kieron, Kerem, Karim, Krum, Karan, Kyran, Kirrin, Karam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karina, Karen, Karma, Karin, Karmen, Karmina, Karine, Kurumi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 62 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8270 Karima's në Facebook. Pozicioni #6847
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 francez emrat - Emrat popullore maroken - Popullore francez emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga KarimaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karima? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karima? Voto për emrin tënd