Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karmen

Është emri yt Karmen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kieron, Kerem, Karim, Krum, Karan, Kyran, Kirrin, Karam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karina, Karen, Karma, Karin, Karima, Karmina, Karine, Kurumi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12495 Karmen's në Facebook. Pozicioni #4951
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Top 100 slloven emrat - Top 100 etiopian emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga KarmenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karmen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karmen? Voto për emrin tënd