Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kerem

Është emri yt Kerem? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kieron, Karim, Krum, Karan, Kyran, Kirrin, Karam, Kareem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karina, Karen, Karma, Karin, Karmen, Karima, Karmina, Karine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 62 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 62 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6425 Kerem's në Facebook. Pozicioni #8383
Kategoritë:Emrat turq - Popullore turk emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga KeremPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kerem? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kerem? Voto për emrin tënd