Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karan

Është emri yt Karan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kieron, Kerem, Karim, Krum, Kyran, Kirrin, Karam, Kareem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karina, Karen, Karma, Karin, Karmen, Karima, Karmina, Karine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 166 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 132 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 130 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 129 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 144 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 139 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115135 Karan's në Facebook. Pozicioni #851
Kategoritë:Top 100 Hindi emrat - Popullore arab emrat boy - Popullore Hindi emrat boy - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga KaranPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karan? Voto për emrin tënd