Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kieran

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kieran.
Është emri yt Kieran? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pak
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ciaran
Djem me tinguj të ngjashëm:Kieron, Karim, Kerem, Krum, Karan, Kyran, Kirrin, Karam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karina, Karen, Karma, Karin, Karmen, Karima, Karmina, Karine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60675 Kieran's në Facebook. Pozicioni #1426
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1998
Komente nga KieranPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kieran? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kieran? Voto për emrin tënd