Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karina

Është emri yt Karina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Catharina
Djem me tinguj të ngjashëm:Kieron, Kerem, Karim, Krum, Karan, Kyran, Kirrin, Karam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karen, Karma, Karin, Karmen, Karima, Karmina, Karine, Kurumi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 737 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 549 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 547 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 541 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 681 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 680 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 147590 Karina's në Facebook. Pozicioni #671
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 rumun emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 lituanez emrat - Top 100 etiopian emrat - Top 100 polonisht emrat - Top 100 letonisht emrat - Top 100 indonezian emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore çek emrat vajzë
Komente nga KarinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karina? Voto për emrin tënd