Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karim

Është emri yt Karim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Kareem, Karima, كريم
Djem me tinguj të ngjashëm:Kieron, Kerem, Krum, Karan, Kyran, Kirrin, Karam, Kareem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karina, Karen, Karma, Karin, Karmen, Karima, Karmina, Karine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 71 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 64 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 64 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 89170 Karim's në Facebook. Pozicioni #1030
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 francez emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore italian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1978
Komente nga KarimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karim? Voto për emrin tënd