Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kareem

Është emri yt Kareem? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Karim
Djem me tinguj të ngjashëm:Kieron, Kerem, Karim, Krum, Karan, Kyran, Kirrin, Karam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karina, Karen, Karma, Karin, Karmen, Karima, Karmina, Karine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55265 Kareem's në Facebook. Pozicioni #1529
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore sllovak emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1986
Komente nga KareemPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kareem? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kareem? Voto për emrin tënd