Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Karin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Karin.
Është emri yt Karin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Karen
Variante:Kajsa, Карина
Djem me tinguj të ngjashëm:Kieron, Kerem, Karim, Krum, Karan, Kyran, Kirrin, Karam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karina, Karen, Karma, Karmen, Karima, Karmina, Karine, Kurumi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 577 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 306 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 306 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 305 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 521 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 515 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 108195 Karin's në Facebook. Pozicioni #895
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 Po emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 etiopian emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore Po emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë
Komente nga KarinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karin? Voto për emrin tënd