Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Karine

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Karine.
Është emri yt Karine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Catharina
Djem me tinguj të ngjashëm:Kieron, Kerem, Karim, Krum, Karan, Kyran, Kirrin, Karam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karina, Karen, Karma, Karin, Karmen, Karima, Karmina, Kurumi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 192 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 138 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 138 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 135 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 185 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 180 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 27750 Karine's në Facebook. Pozicioni #2623
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 portugalisht emrat - Popullore francez emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga KarinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karine? Voto për emrin tënd