Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hande

Është emri yt Hande? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hamdi, Hamid, Henty, Hemant, Humayd, Hamadi, Hammad, Hameed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hanita, Huỳnh Nhật Thu, Henda, Hamida, Handi, Hamoth, Heniuta, Haimati
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4245 Hande's në Facebook. Pozicioni #11604
Kategoritë:Emrat turq - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga HandePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hande? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hande? Voto për emrin tënd