Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Handi

Është emri yt Handi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hamdi, Hamid, Henty, Hemant, Humayd, Hamadi, Hammad, Hameed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hande, Hanita, Huỳnh Nhật Thu, Henda, Hamida, Hamoth, Heniuta, Haimati
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2775 Handi's në Facebook. Pozicioni #16151
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga HandiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Handi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Handi? Voto për emrin tënd