Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sylvie

Është emri yt Sylvie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Silvia
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvio, Slav, Shelby, Silviu, Selyv, Silip, Shilpa, Sheleph
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silva, Sylvia, Silvi, Silvia, Selvie, Szilvia, Selva, Salva
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 33060 Sylvie's në Facebook. Pozicioni #2257
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore çek emrat vajzë
Komente nga SylviePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sylvie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sylvie? Voto për emrin tënd