Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tamara

Është emri yt Tamara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Tamar
Variante:Tamer, Toma
Djem me tinguj të ngjashëm:Timar, Tanner, Tamir, Tenauri, Timur, Timor, Tihomir, Thanner
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tamar, Tymeria, Tmira, Thaynara, Tainara, Tamira, Timara, Tamary
Vlerësimi:
4.5/5
yje 607 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 359 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 355 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 356 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 556 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 550 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 243275 Tamara's në Facebook. Pozicioni #429
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Anglisht - Top 100 sllovak emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga TamaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tamara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tamara? Voto për emrin tënd