Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Thaynara

Është emri yt Thaynara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Timar, Tanner, Tamir, Tenauri, Timur, Timor, Tihomir, Thanner
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tamara, Tamar, Tymeria, Tmira, Tainara, Tamira, Timara, Tamary
Vlerësimi:
4.5/5
yje 56 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 47 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 150 Thaynara's në Facebook. Pozicioni #133808
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga ThaynaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thaynara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thaynara? Voto për emrin tënd