Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Timur

Është emri yt Timur? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Timar, Tanner, Tamir, Tenauri, Timor, Tihomir, Thanner, Tomer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tamara, Tamar, Tymeria, Tmira, Thaynara, Tainara, Tamira, Timara
Vlerësimi:
5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6015 Timur's në Facebook. Pozicioni #8831
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore rumun emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore ukrainisht emrat boy
Komente nga TimurPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Timur? Voto për emrin tënd


Është emri yt Timur? Voto për emrin tënd