Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tanner

Është emri yt Tanner? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Timar, Tamir, Tenauri, Timur, Timor, Tihomir, Thanner, Tomer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tamara, Tamar, Tymeria, Tmira, Thaynara, Tainara, Tamira, Timara
Vlerësimi:
4/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 94545 Tanner's në Facebook. Pozicioni #990
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1991
Komente nga TannerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tanner? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tanner? Voto për emrin tënd