Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tamir

Është emri yt Tamir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Timar, Tanner, Tenauri, Timur, Timor, Tihomir, Thanner, Tomer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tamara, Tamar, Tymeria, Tmira, Thaynara, Tainara, Tamira, Timara
Vlerësimi:
5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8585 Tamir's në Facebook. Pozicioni #6645
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore lituanez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga TamirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tamir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tamir? Voto për emrin tënd