Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zdenka

Është emri yt Zdenka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Zdenko
Djem me tinguj të ngjashëm:Zdenek, Zdenko, Zia Uddin Zia, Zidong, Zdeněk
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zhitong, Zdenscka, Zdenka Si, Zidane Zico, Zhuting
Vlerësimi:
4/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 56 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 56 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 72 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 71 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2420 Zdenka's në Facebook. Pozicioni #17837
Kategoritë:Emrat Çeke - Popullore çek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga ZdenkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zdenka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zdenka? Voto për emrin tënd